سه‌شنبه، فروردین ۲۷، ۱۳۸۷

درخواست کمک برای نجات جان یک زن محکوم به اعدام

زني يا انساني در انتظار اين است كه زندگيش توسط چوبه اي دار به پايان رسد - گويا ما انسان ها تا زماني كه هم نوعمان به كمك نياز دارد او را نمي بينم ولي بعد از مرگ براي او ارزش قائل مي شويم و شروع مي كنيم به اعتراض به اجراي حكم اعدام - بارها ديده ايم كه چگونه دوستان و هم نوع هاي ما را كشته اند ولي دريغ از عبرت گرفتن
هر كدام از ماها 1000 تومان به اين زن كمك كنيم زندگي كه براي هر انساني مقدس است را براي او دوباره زنده مي كنيم 60000 ايراني فقط 1000 تومان كمك كنند يك زندگي از اعدام باز مي گردد و يك انسان اعدام نمي شود بجاي تعصباتي كه در مورد ايران داريم اي كاش به فكر انسان هاي هم نوع خود باشيم .
من هم ايراني هستم ايران برايم با ارزش هست ولي جان انسان ها هم برايم با ارزش هست و در قبال آن هر كمك و هر كاري مي كنم
حكم اعدام اكرم مهدوي را متوقف كنيد
اکرم مهدوی، زنی که در سال 82 به کمک یک مرد دیگر شوهر 74 ساله خود را که نزدیک به 50 سال از وی بزرگتر بوده به قتل رسانده با تأیید حکم صادره در دیوان عالی کشور و ارسال آن جهت استیذان رئیس قوه قضاییه در معرض اعدام قرار دارد.


وی در نامه ای که اخیراً منتشر کرده جهت پرداخت دیه و رهایی از اعدام درخواست کمک نموده است. متن نامه به شرح زیر است:


باسلام و احترام

احتراماً بدین وسیله به استحضار می رسانم اینجانبه، زندانی، "الف.م"، 32 ساله به اتهام قتل شوهر 74 ساله ام مدت چهار سال و نیم در زندان اوین بسر می برم. آنچنانکه شنیده ام اوایل سال 87، اجرای حکم اعدام را در پیش رو دارم.

شاکیان پرونده ام شرط گذاشته اند که با دریافت مبلغ 60 میلیون تومان، رضایت خود را اعلام کنند. اما من و خانواده ام فاقد استطاعت مالی برای پرداخت این مبلغ به شاکیان هستیم و نمی توانیم این مبلغ را تهیه نماییم. دارای یک دختر 17 ساله هستم و همچنین دچار بیماری صرع می باشم . دخترم اکنون مشغول به تحصیل بوده و نیاز زیادی به حضور مادر دارد. اما متاسفانه در این مدت فقط یک بار توانسته ایم همدیگر را ببینیم. دخترم به کسی جز من نمی تواند اتکا کند و با مرگ من، تکیه گاهش را از دست خواهد داد.

لذا خواهشمندم چنانچه در توان و امکان مالی شما مردم عزیز باشد، برای زنده ماندن این حقیر کمک مالی نمایید.

با احترام

میم. الف

جهت جمع آوری کمک برای پرداخت دیه این زندانی و از آنجا که به شناسنامه وی دسترسی وجود ندارد، شماره حسابی توسط وکیل وی افتتاح شده است.

شماره 0302917750001 حساب سیبا نزد شعبه مبارزان بانک ملی، به نام وکیل پرونده، مینا جعفری آماده دریافت کمک های انسان دوستانه به منظور نجات جان این زن است.

هیچ نظری موجود نیست: