سه‌شنبه، مهر ۱۶، ۱۳۸۷

نگین را آزاد کنید !

نگین را آزاد کنید


خانم نگین شیخ الاسلامی فعال حقوق بشر که سوابق متعددی نیز در فعالیتهای خبری و روزنامه نگاری دارد در تاریخ ۱۳ مهرماه سال جاری در شهر تهران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد، این فعال مدنی که سابقاً مسئولیت انجمن فرهنگی اجتماعی زنان آذرمهر کردستان را بعهده داشت از فعالان جنبش زنان محسوب میگردد که با نهادهای متعددی منجمله این مجموعه در زمینه حقوق بشر همکاری داشته است.
خانم شیخ الاسلامی در حیطه کاری خود تلاش گسترده ای را برای احقاق حقوق، برابری و ظرفیت سازی زنان منطقه کردستان در کارنامه خود دارد. خانواده ایشان و همکاران خانم شیخ الاسلامی در نگرانی و بی خبری مطلق از سرنوشت ایشان به سر می برند. شنیده ها حاکی از انتقال وی به بازداشتگاه ۲۰۹ زندان اوین می باشد.
ما جمعی از فعالین حقوق بشر ٬ فعالین عرصه های سیاسی ٬ کارگری ٬ اجتماعی و زنان در ایران و خارج از ایران ٬ ضمن محکوم کردن هر گونه تعلیق ، اخراج ، دستگیری و پیگرد دانشجویان و فعالین سیاسی ٬ زنان ٬ کارگری و اجتماعی ، خواهان آزادی فوری و بدون و قید و شرط نگین شیخ الاسلامی هستیم و از نگین شیخ الاسلامی تا آزادیش و بازگشتش به آغوش خانواده حمایت می کنیم .

هیچ نظری موجود نیست: