جمعه، اسفند ۳۰، ۱۳۸۷

سرکوب همه جانبه اینترنت بعنوان سلاحی برای براندازی نرم !

اقدام سپاه پاسداران در مورد دستگیری عوامل سایت های سکسی که به نوعی ضد دین و ضد انقلاب هم معرفی می شوند علاوه بر واقعیت بلوفی برای ترساندن کاربران و محدود کردن آنها می باشد !
به طریقی می توان گفت جمهوری اسلامی با استراتژی جدید در مورد اینترنت می خواهد فضای نامحدود و بدون کنترل اینترنت را با ترساندن کاربران و ایجاد ترس در بین آنها نوعی خودسانسوری را به واسطه کاربران اعمال کند !
ضعف و ترس جمهوری اسلامی از دنیای مجازی ( اینترنت ) به حدی زیاد می باشد که برای سرکوب در آن به هر حیله ای متوسل خواهد شد ، استفاده از رسانه ملی ، روزنامه های دولتی و حتی پخش اعتراف های که صحت آنها هنوز بجز از طرف ارگان سپاه از جایی تائید نشده است .
انهدام یک شبکه اینترنتی که در اصطلاح فعالیت های ضد دین و ضد انقلابی انجام می داده و در واقعیت مدیریت سایت های سکسی را بر عهده داشته هدف این پروژه نبوده و نیست چرا که در پشت پرده این اخبار و گزارشها پروژه ای گسترده تر از آن دنبال می شود چرا که سایت های به مانند تخمه ، دخمر ، سینه و ... که سایت های سکسی فارسی زبان هستند همچنان بر روی اینترنت فعال می باشند .
همانطور که در اعترافات پخش شده در شبکه سوم سیما عنوان شد مسئله امنیت در اینترنت را باید جدی بگیرید ، تا مشکلات امنیتی برای شما ایجاد نشود .
خانواده ها نباید فریب چنین برنامه های را بخورند همانطور که عنوان کردم این نوعی فریب کاربران و خانواده ها است تا از اینترنت که نوعی برانداز نرم هست جلوگیری کنند .
وبلاگ نویسان ، وب منیجر ها و کاربران اینترنتی داخل ایران توجه کنید :
1- از سرور های ایرانی برای سایت خود استفاده نکنید و فضای مورد نیاز خود را برای راه اندازی سایتتان از خارج از کشور تهیه کنید .
2- وبلاگ نویسان از سیستم های وبلاگ دهی ایرانی همانند بلاگ فا ، میهن بلاگ ، پارسی بلاگ ، ایران بلاگ ، پرشین بلاگ و ... استفاده نکنید سیستم های وبلاگ دهی بلاگر و ورد پرس امن ترین و بهترین سیستم ها هستند .
3- از ابزارهای ایرانی همانند وبگذر برای سایت و وبلاگ خود استفاده نکنید .
4- برای ورود به کنترل پنل وبلاگ یا سایت ضد حکومتی ، ضد دین و ... از وی پی ان و پروکسی های معتبر استفاده کنید . ( برای ورود به کنترل پنل سایت و وبلاگ های خود )
5- از ثبت مشخصات حقیقی خود در مکان های نا امن اینترنت جدا خودداری کنید .
6- به اشخاص نا آشنا اطلاعات و پروفایل شخصی خودتان را نگوید .
7- از ارسال ایمیل های محرمانه و خصوصی از طریق سیستم های یاهو خودداری کنید و از سیستم ایمیل هات میل ، جیمیل استفاده کنید .
8- از مسنجر ها و سایت های چت نا امن و نا معتبر استفاده نکنید ، یاهو مسنجر برای انجام امور امنیت ندارند از سیستم های گفتگوی گوگل تالک ، اسکایپ و پالتالک برای چت و گفتگو استفاده کنید .
9- به شبکه های اجتماعی ایرانی نا امن همانند کلوب دات کام اعتماد نکنید ، از شبکه های اجتماعی فیس بوک و مای اسپیس و ... استفاده کنید
10- در دنیای مجازی ( اینترنت ) به هیچ شخصی و مطلبی اعتماد نکنید و همیشه مد نظر داشته باشید که برخورد شما با مسائل امنیت شما را تضمین خواهد کرد .
نکاتی برای فعالان ناشناس در اینترنت :
1- همیشه مواظب اشخاص ناشناس باشید .
2- از خود اطلاعاتی در اختیار افراد مورد اعتماد قرار بدهید تا در صورتی که مشکلی برای شما بوجود بیاید بتوان سکوت را شکست .
3- تا جایی که می توانید با حفظ حریم ها و با هویت واقعی در اینترنت فعالیت کنید .
4- نکات امنیتی بالا را همیشه رعایت کنید

بدور از ترس و واهمه بدانید که جمهوری اسلامی ایران از تک تک کاربران اینترنتی مخالف هراس دارد زیرا که می داند نوعی برانداز می باشند به امید پیروزی روشنایی بر تاریکی و حق و عدالت بر ظلم و استبداد و زنده باد آزادی


هیچ نظری موجود نیست: